| 228,000 km (141,400 mile) |
4,200 cc Hybrid |
AT 2WD |
5 doors |
| Chassis | KG-HDJ101K |
|---|---|
| Chassis No | 0006358 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 228,000 km (141,400 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 4,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17.7 m3 |
| Length | 4.89 m |
| Width | 1.94 m |
| Height | 1.86 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |