| 131,000 km (81,300 mile) |
5,400 cc Petrol |
AT 4WD |
4 seats | 5 doors |
| Chassis | -fumei |
|---|---|
| Chassis No | 027 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 131,000 km (81,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 5,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Red |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 31.8 m3 |
| Length | 5.2 m |
| Width | 2.05 m |
| Height | 2.98 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |