| 228,000 km (141,400 mile) |
8,200 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-FK629KZ |
|---|---|
| Chassis No | FK62******** |
| Reg. Year | 1999/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 228,000 km (141,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 8,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 50 m3 |
| Length | 8.46 m |
| Width | 2.28 m |
| Height | 2.59 m |
| Weight | 12,195 kg |
| Location | Japan |