| 190,000 km (117,800 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
29 seats | 2 doors |
| Chassis | PB-XZB50M |
|---|---|
| Chassis No | XZB5******** |
| Reg. Year | 2005/Jul |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 190,000 km (117,800 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 29 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 36.8 m3 |
| Length | 6.99 m |
| Width | 2.02 m |
| Height | 2.6 m |
| Weight | 4,965 kg |
| Location | Japan |