| 55,000 km (34,100 mile) |
7,540 cc Diesel |
MT 2WD |
2 doors |
| Chassis | 2KG-FK61F |
|---|---|
| Chassis No | FK61F-600302 |
| Reg. Year | 2018/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 55,000 km (34,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,540 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 66.4 m3 |
| Length | 8.23 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 3.24 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |