| 10,000 km (6,200 mile) |
3,500 cc Hybrid |
MT 4WD |
| Chassis | CAA-NC1 |
|---|---|
| Chassis No | NC1-1000093 |
| Reg. Year | 2017/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 10,000 km (6,200 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | |
| Cubic meter | 10.6 m3 |
| Length | 4.49 m |
| Width | 1.94 m |
| Height | 1.21 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |