| 557,000 km (345,400 mile) |
7,200 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KK-FRR35K4S |
|---|---|
| Chassis No | FRR35K4S-7000358 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 557,000 km (345,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gold |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 67.4 m3 |
| Length | 8.39 m |
| Width | 2.32 m |
| Height | 3.46 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |