| 722,000 km (447,700 mile) |
6,410 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | U-FD3HLAA |
|---|---|
| Chassis No | FD3H******** |
| Reg. Year | 1989/Sep |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 722,000 km (447,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 6,410 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 50.5 m3 |
| Length | 8.45 m |
| Width | 2.37 m |
| Height | 2.52 m |
| Weight | 7,980 kg |
| Location | Japan |