| 111,000 km (68,900 mile) |
2,700 cc Petrol |
MT 4WD |
| Chassis | GH-RZN185W |
|---|---|
| Chassis No | RZN185-9040562 |
| Reg. Year | 2002/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 111,000 km (68,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,700 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.8 m3 |
| Length | 4.65 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.76 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |