| 37,000 km (23,000 mile) |
3,500 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | GH-V75W |
|---|---|
| Chassis No | V75W-0008396 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 37,000 km (23,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver II |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 16.8 m3 |
| Length | 4.77 m |
| Width | 1.895 m |
| Height | 1.855 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |