| 71,000 km (44,100 mile) |
658 cc Petrol |
AT 2WD |
| Chassis | LE-S320V |
|---|---|
| Chassis No | S320V-0030809 |
| Reg. Year | 2005/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 71,000 km (44,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 658 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | |
| Cubic meter | 9.4 m3 |
| Length | 3.39 m |
| Width | 1.47 m |
| Height | 1.87 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |