| 78,000 km (48,400 mile) |
0 cc Electric |
MT 2WD |
| Chassis | ZAA-AZE0 |
|---|---|
| Chassis No | AZE0-052243 |
| Reg. Year | 2013 |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 78,000 km (48,400 mile) |
| Fuel | Electric |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 0 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.2 m3 |
| Length | 4.445 m |
| Width | 1.77 m |
| Height | 1.55 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |