| 141,000 km (87,500 mile) |
1,800 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | E-CA1 |
|---|---|
| Chassis No | CA1-1329821 |
| Reg. Year | 1989/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 141,000 km (87,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.5 m3 |
| Length | 4.56 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.35 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |