| 197,000 km (122,200 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | BDG-XZU414 |
|---|---|
| Chassis No | XZU4******** |
| Reg. Year | 2007/Aug |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 197,000 km (122,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 30.9 m3 |
| Length | 6.17 m |
| Width | 2.18 m |
| Height | 2.29 m |
| Weight | 6,795 kg |
| Location | Japan |