| 207,000 km (128,400 mile) |
2,400 cc Diesel |
AT 4WD |
2 seats | 3 doors |
| Chassis | Q-LN130W |
|---|---|
| Chassis No | LN130-7007531 |
| Reg. Year | 1992/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 207,000 km (128,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.6 m3 |
| Length | 4.64 m |
| Width | 1.79 m |
| Height | 1.75 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |