| 71,000 km (44,100 mile) |
2,500 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | GH-JZX110 |
|---|---|
| Chassis No | JZX110-6058558 |
| Reg. Year | 2004/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 71,000 km (44,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | |
| Cubic meter | 12 m3 |
| Length | 4.73 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.44 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |