| 335,000 km (207,700 mile) |
2,800 cc Diesel |
MT 2WD |
15 seats | 4 doors |
| Chassis | U-LH125B |
|---|---|
| Chassis No | LH12******** |
| Reg. Year | 1995/May |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 335,000 km (207,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 15 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 18.9 m3 |
| Length | 5.03 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 2.22 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |