| 529,000 km (328,000 mile) |
7,960 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-FF1JMBA |
|---|---|
| Chassis No | FF1J******** |
| Reg. Year | 1996/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 529,000 km (328,000 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,960 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Orange |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 65.1 m3 |
| Length | 8.88 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 2.94 m |
| Weight | 13,350 kg |
| Location | Japan |