| 62,000 km (38,500 mile) |
1,600 cc Petrol |
AT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | ABA-T7C5FT |
|---|---|
| Chassis No | VF34B5FTF9S055932 |
| Reg. Year | 2009/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 62,000 km (38,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,600 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.6 m3 |
| Length | 4.455 m |
| Width | 1.82 m |
| Height | 1.43 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |