| 28,000 km (17,400 mile) |
1,500 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | DBE-NCP160M |
|---|---|
| Chassis No | NCP160M-7002747 |
| Reg. Year | 2020/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 28,000 km (17,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | |
| Cubic meter | 10.9 m3 |
| Length | 4.24 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |