| 114,000 km (70,700 mile) |
1,300 cc Petrol |
MT 2WD |
3 doors |
| Chassis | E-EP82 |
|---|---|
| Chassis No | EP82-0350175 |
| Reg. Year | 1993/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 114,000 km (70,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.3 m3 |
| Length | 3.74 m |
| Width | 1.6 m |
| Height | 1.38 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |