| 103,000 km (63,900 mile) |
650 cc Petrol |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | V-DC51T |
|---|---|
| Chassis No | DC51******** |
| Reg. Year | 1994 |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 103,000 km (63,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 650 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.1 m3 |
| Length | 3.29 m |
| Width | 1.39 m |
| Height | 1.76 m |
| Weight | 1,120 kg |
| Location | Japan |