| 74,000 km (45,900 mile) |
1,300 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | LA-DA32W |
|---|---|
| Chassis No | DA32W-153198 |
| Reg. Year | 2005/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 74,000 km (45,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black II |
| Steering | |
| Cubic meter | 10.7 m3 |
| Length | 3.71 m |
| Width | 1.5 m |
| Height | 1.91 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |