| 65,000 km (40,300 mile) |
2,700 cc Petrol |
AT 4WD |
6 seats | 4 doors |
| Chassis | CBF-TRH226K |
|---|---|
| Chassis No | TRH226-0006069 |
| Reg. Year | 2009/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 65,000 km (40,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 6 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,700 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gold |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.6 m3 |
| Length | 5.51 m |
| Width | 1.89 m |
| Height | 2.26 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |