| 156,000 km (96,800 mile) |
2,800 cc Diesel |
MT 2WD |
| Chassis | Y-V46WG |
|---|---|
| Chassis No | V46-4011565 |
| Reg. Year | 1993/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 156,000 km (96,800 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.9 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.9 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |