| 160,000 km (99,200 mile) |
2,300 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | E-AB230 |
|---|---|
| Chassis No | YV1244857N1475558 |
| Reg. Year | 1992/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 160,000 km (99,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gold |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.9 m3 |
| Length | 4.78 m |
| Width | 1.71 m |
| Height | 1.45 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |