| 72,000 km (44,700 mile) |
1,170 cc Petrol |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | T-JC22 |
|---|---|
| Chassis No | JC22-******** |
| Reg. Year | 1991/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 72,000 km (44,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,170 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.4 m3 |
| Length | 4.11 m |
| Width | 1.62 m |
| Height | 1.86 m |
| Weight | 1,895 kg |
| Location | Japan |