| 8,000 km (5,000 mile) |
1,800 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | DBA-GA4W |
|---|---|
| Chassis No | GA4W-0401352 |
| Reg. Year | 2014/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 8,000 km (5,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.5 m3 |
| Length | 4.33 m |
| Width | 1.77 m |
| Height | 1.63 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |