| 159,000 km (98,600 mile) |
1,000 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | E-FK10 |
|---|---|
| Chassis No | FK10-010981 |
| Reg. Year | 1991/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 159,000 km (98,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.4 m3 |
| Length | 3.74 m |
| Width | 1.63 m |
| Height | 1.365 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |