| 83,000 km (51,500 mile) |
2,470 cc Diesel |
MT 4WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | S-L039G |
|---|---|
| Chassis No | L039******** |
| Reg. Year | 1990/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 83,000 km (51,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,470 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.4 m3 |
| Length | 4.29 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.98 m |
| Weight | 2,380 kg |
| Location | Japan |