| 123,000 km (76,300 mile) |
2,700 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | LA-RZN210W |
|---|---|
| Chassis No | RZN210-0002379 |
| Reg. Year | 2004/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 123,000 km (76,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,700 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | |
| Cubic meter | 16 m3 |
| Length | 4.77 m |
| Width | 1.87 m |
| Height | 1.79 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |