| 131,000 km (81,300 mile) |
2,400 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | DBA-RB3 |
|---|---|
| Chassis No | RB3-1204902 |
| Reg. Year | 2012/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 131,000 km (81,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.4 m3 |
| Length | 4.8 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.54 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |