| 204,000 km (126,500 mile) |
2,800 cc Diesel |
MT 4WD |
3 doors |
| Chassis | -V26WG |
|---|---|
| Chassis No | V26-4400492 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 204,000 km (126,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.5 m3 |
| Length | 4.03 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.88 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |