| 130,000 km (80,600 mile) |
3,000 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | -NA1 |
|---|---|
| Chassis No | NA1-1100051 |
| Reg. Year | 1993/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 130,000 km (80,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.4 m3 |
| Length | 4.43 m |
| Width | 1.81 m |
| Height | 1.17 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |