| 136,000 km (84,400 mile) |
3,000 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | E-9B6304W |
|---|---|
| Chassis No | YV1-965956W104295 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 136,000 km (84,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Dark Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.7 m3 |
| Length | 4.86 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.49 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |