| 44,000 km (27,300 mile) |
1,980 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | ABA-5NCCZ |
|---|---|
| Chassis No | WVGZZZ5NZBW113507 |
| Reg. Year | 2011/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 44,000 km (27,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,980 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14 m3 |
| Length | 4.43 m |
| Width | 1.86 m |
| Height | 1.69 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |