| 54,000 km (33,500 mile) |
3,600 cc Petrol |
MT 4WD |
| Chassis | ABA-9PAM5501 |
|---|---|
| Chassis No | WP1AA29P58LA06656 |
| Reg. Year | 2007/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 54,000 km (33,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,600 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 15.8 m3 |
| Length | 4.81 m |
| Width | 1.93 m |
| Height | 1.7 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |