| 88,000 km (54,600 mile) |
2,800 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | E-HGC211 |
|---|---|
| Chassis No | HGC211-206649 |
| Reg. Year | 1980/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 88,000 km (54,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.4 m3 |
| Length | 4.6 m |
| Width | 1.625 m |
| Height | 1.39 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |