| 73,000 km (45,300 mile) |
1,990 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | -FUMEI |
|---|---|
| Chassis No | VF1CR1N0638686826 |
| Reg. Year | 2008/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 73,000 km (45,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Yellow |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.4 m3 |
| Length | 3.99 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.48 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |