| 124,000 km (76,900 mile) |
21,540 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | W-SH1VDBA |
|---|---|
| Chassis No | SH1VDB10304 |
| Reg. Year | 1994/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 124,000 km (76,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 21,540 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 37.5 m3 |
| Length | 5.33 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 2.82 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |