| 43,000 km (26,700 mile) |
2,490 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | DBA-203052 |
|---|---|
| Chassis No | WDC2030522R206752 |
| Reg. Year | 2005/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 43,000 km (26,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,490 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.1 m3 |
| Length | 4.53 m |
| Width | 1.73 m |
| Height | 1.41 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |