| 309,000 km (191,600 mile) |
2,770 cc Diesel |
MT 4WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | S-LN106 |
|---|---|
| Chassis No | LN10******** |
| Reg. Year | 1988/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 309,000 km (191,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,770 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.2 m3 |
| Length | 4.67 m |
| Width | 1.71 m |
| Height | 1.77 m |
| Weight | 2,365 kg |
| Location | Japan |