| 309,000 km (191,600 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | BKG-XZU304 |
|---|---|
| Chassis No | XZU3******** |
| Reg. Year | 2010/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 309,000 km (191,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 16 m3 |
| Length | 4.7 m |
| Width | 1.7 m |
| Height | 1.99 m |
| Weight | 5,925 kg |
| Location | Japan |