| 67,000 km (41,600 mile) |
4,300 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | DBA-UZS186 |
|---|---|
| Chassis No | UZS186-0012002 |
| Reg. Year | 2005/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 67,000 km (41,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 4,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.1 m3 |
| Length | 4.975 m |
| Width | 1.795 m |
| Height | 1.465 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |