| 139,000 km (86,200 mile) |
1,970 cc Diesel |
MT 4WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KB-CM60 |
|---|---|
| Chassis No | CM60-******** |
| Reg. Year | 1995/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 139,000 km (86,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,970 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.4 m3 |
| Length | 4.24 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.86 m |
| Weight | 2,195 kg |
| Location | Japan |