| 110,000 km (68,200 mile) |
3,200 cc Diesel |
MT 2WD |
| Chassis | KH-V78W |
|---|---|
| Chassis No | V78W-0200436 |
| Reg. Year | 2001/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 110,000 km (68,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver II |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 16.4 m3 |
| Length | 4.73 m |
| Width | 1.87 m |
| Height | 1.85 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |