| 47,000 km (29,200 mile) |
1,980 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 2 doors |
| Chassis | -MX20 |
|---|---|
| Chassis No | MX20-049512 |
| Reg. Year | 1974/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 47,000 km (29,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,980 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Green |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10 m3 |
| Length | 4.43 m |
| Width | 1.62 m |
| Height | 1.39 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |