| 127,000 km (78,800 mile) |
1,770 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | E-P910 |
|---|---|
| Chassis No | PJ910-002395 |
| Reg. Year | 1980/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 127,000 km (78,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,770 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Brown |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10 m3 |
| Length | 4.35 m |
| Width | 1.65 m |
| Height | 1.38 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |