| 67,000 km (41,600 mile) |
3,800 cc Petrol |
AT 4WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | CBA-R35 |
|---|---|
| Chassis No | R35-003573 |
| Reg. Year | 2008/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 67,000 km (41,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.1 m3 |
| Length | 4.65 m |
| Width | 1.895 m |
| Height | 1.37 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |