| 121,000 km (75,100 mile) |
3,430 cc Diesel |
AT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | P-BU62 |
|---|---|
| Chassis No | BU62-******** |
| Reg. Year | 1987/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 121,000 km (75,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,430 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.8 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.99 m |
| Weight | 4,125 kg |
| Location | Japan |